Web Sitesi Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi

www.bstdogalurunler.com sitesinin yasal sahibi: Bostanoğlu Dış Ticaret ve Danışmanlık Ziya Bostanoğlu (Bundan böyle “BST” olarak anılacaktır).

İşbu sözleşme www.bstdogalurunler.com web sitesine (bundan böyle “site” olarak anılacaktır) üyelik ve sitenin kullanım şartlarını düzenler.

www.bstdogalurunler.com, sitesini kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı üyelik formunu doldururken aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılmaktasınız.

BST aşağıdaki hükümleri ve genel kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Site kullanım şartları:

1- Genel ahlaka, yasalara aykırı, eksik, yanlış, yanıltıcı içeriklerin siteye yüklendiğinin tespit edilmesi durumunda kullanıcının üyeliğine son verilir.

2- Site içeriğinin kısmen veya tamamen kopyalanması ile içeriğinin amacı dışında kullanılmaya teşebbüs edilmesinin tespiti durumunda kullanıcının üyeliğine son verilir.

3- Kullanıcı tarafından site için oluşturulmuş bulunan kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin kullanım haklarının 3. şahıslara bildirilmesi veya kullanımına izin verilmesi durumunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

4- Kullanıcının, sitenin güvenliğini tehdit edebilecek, yazılımların çalışmasını engellemeye, bilgi hırsızlığı ve o bilgilerin kullanımı, silinmesi, değiştirilmesi sonuçlarını doğuracak teşebbüslerde bulunması halinde site üyeliği sona erdirilecektir. Bu durumda BST, kanunlarının vermiş olduğu haklar çerçevesinde bu tür kişi ve kişilere dava açabilecektir.

5- Kullanıcı, siteden yararlanırken Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası diğer ilgili mevzuat hükümleri ile BST’in hizmetleriyle ilişkili yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, maddi ve manevi her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

6- Sitede sunulan makale, açıklama, logo, fotoğraf, görüntü, video, ses gibi içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz olarak ticari ya da kişisel amaçlarla kullanılamaz. Bu sitede yer alan her türlü unsurun BST’in bilgisi dışında başka bir yerde kullanımı kesinlikle yasaktır.

7- BST ile üye arasındaki yazışmaların yedeklerinin alınması kişilerin kendi sorumluluğundadır.Yazışmaların alınmaması nedeniyle kaybolma, hasar görme ve silinmesinden dolayı oluşabilecek arızalar da BST sorumlu tutulamaz

8- BST, sitesinde satışa sunduğu her türlü ürünleri satıştan kaldırma, yeni ürün ekleme, ürün fiyatlarını, kullanım ve satış şartlarını değiştirme ve sitenin içeriğinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

9- Siteye üye olan her ziyaretçi kendisine tanıtım ve bildirim amaçlı gönderilebilecek ticari elektronik iletileri kabul etmiş sayılır. Kullanıcı tanıtım aboneliğini kendisine gelen e-posta içerisinde bulunan “Abonelikten çıkar” linkine tıklayarak iptal edebilecektir. Site kullanıcısı ayrıca info@www.bstinternational.com ’a bu isteğini dile getiren e-mail atarak bu tür iletilerin gelmesini engelleyebilir.

10- BST, kullanıcının sisteme kişisel bilgilerinin yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşmayacağına kabul ve taahhüt eder.

11- BST verdiği hizmetin sürekliliğini sağlamak için dönem dönem siteyi durdurma, web sitesi üzerindeki görsel dizayn değişiklikleri gibi sitenin üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda kullanıcıya bilgilendirmek amacıyla e-posta gönderebilir.

12- Kullanıcı site kullanım şartlarının tüm maddelerini okumuş, anlamış, kabul etmiş ve kendisiyle ilgili verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt etmiş sayılmaktadır.

13- Site kullanıcı adayı, fatura bilgileri bölümündeki formu doldurduktan sonra işbu sözleşmede belirtilmiş şartlara uyulması ile kullanıcı adını ve şifresini girerek www.bstdogalurunler.com’u kullanmaya başlayabilir.