Hakkımızda

Bst Doğal Ürünler web sitesi Bostanoğlu Dış Ticaret firmasının e-ticaret sitesidir.

Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. İç piyasa ticaretinin yanında dış ticaret de yapmaktayız. Mağazamız İstanbul Büyükçekmece Kamiloba Mahallesinde E5 üzerindedir.

E-ticaret dünyasına doğal yağlar içeren bakım sabunlarımızın satışı ile adım atmış olduk.  Ürünlerimizde kendi patentli markamız  olan “Bst International” i kullanıyoruz.

Yaptığımız iş, ağırlıklı doğal bileşenler içeren ürünlerin satışıdır. Ana hedefimiz müşterilerimize mümkün olduğunca en kaliteli ve en doğal ürünlerin satışını yapmaktır. Bunu yaparken yürürlükteki kanunlar çerçevesinde hareket ediyor ve “şuna iyi gelir, buna iyi gelir” gibi yönlendirmelerden bilhassa kaçınıyoruz.

Ayrıca Eriş Yem ürünlerinin de satışını yapıyoruz. Eriş Yem, yem endüstrisinde kalitesi ile mümeyyiz bir markadır. Müşterilerimiz de Eriş Yem ürünlerinden memnundur. Yem portföyümüzde kanatlı yemleri, büyükbaş yemleri, küçükbaş yemleri bulunuyor.

Çeşitli ürünlerle ürün yelpazemizi genişletmek amacındayız.

İnternet üzerinden verilen siparişlerinizi kargo ile adresinize gönderiyoruz. Tüm Türkiye’ye gönderim yapıyoruz. İyzico entegrasyonu ile müşterilerimize güvenli ödeme imkanı da sunuyoruz.

Siparişlerinizi bekleriz.

Saygılarımızla

Ziya Bostanoğlu

Firma Sahibi