Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Firmamız Bostanoğlu Dış Ticaret ve Danışmanlık (BST), kullanıcıların www.bstdogalurunler.com (“web sitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini,

Gizlilik Politikamızda belirlenen amaçlar dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

İletmiş olduğunuz bilgiler aşağıdaki şekilde kullanılacaktır:

1- Kullanıcı paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, BST veya iştirakleri ile paylaşımına izin vermektedir.

2- Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

3- BST, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

4- Web sitemizde güvenli bağlantı için SSL Sertifikası kullanmaktayız. SSL serfikamızı doğrulamak için adres çubuğundaki kilit simgesine bakabilirsiniz. Ayrıca sitemizin güvenliği için rutin kontroller gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra sitemizi sahasında maruf güvenilir hosting firmalarının sunucularında barındırmaktayız.

5- BST’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, BST’ nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

6- BST, kullanıcılara ve kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

7- Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz.

8- Web sitesinden tanıtım ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemediğiniz takdirde size gelen e-posta’da “abonelikten çık” linkine tıklayarak abonelikten çıkabileceksiniz.

9- Kullanıcılarımıza ait bilgiler yasal düzenlemelerin tarafımıza yüklemiş olduğu sorumluluklar çerçevesinde ilgili resmi kuruluşlara açıklanabilir.

Her Kullanıcı, işbu web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.